מאזניים

זה כבר יותר משלושים שנים שחברת "צח אורני" היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות שקילה. "צח אורני" מתמחה בייצור, התאמה והטמעה של מוצרי שקילה שונים למגוון שימושים ולמגוון לקוחות, בדגש מיוחד על שקילת Heavy Duty .

"צח אורני" מציעה בין השאר מאזניי גשר לשקילת משאיות, משטחי שקילה במידות ובעומסים שונים, מאזניים לשקילת בעלי חיים ומאזניים תעשייתיים.

ב"צח אורני" אנו יודעים להתאים לכל לקוח את פתרון השקילה הדרוש לו, מנהלים את תהליך היישום כולו משלב התכנון והייעוץ ההנדסי, דרך בניית המאזניים ועד להתקנה הסופית באתר הלקוח.

לאחר ההתקנה, אנשי המקצוע המנוסים שלנו מסייעים לצוות המפעילים המקומי בלמידה והטמעה של מערכות השקילה ובתפעולן.

בין לקוחותינו נמצאות חברות וארגונים ידועים מתחומי התעשייה, החקלאות, התשתיות, הבניין, המגזר הציבורי ועוד.

שרות לקוחות

השרות ללקוחותינו הוא מקור גאוותנו. חברת "צח אורני" מחויבת למתן מענה טלפוני מהיר, יעיל ומקצועי לכל לקוחותינו ובמכלול צורכי כל לקוח. מטרת שרות הלקוחות שלנו היא לספק ללקוח פתרון בעיות מידי ככל האפשר, איכותי ויעיל באמצעות צוות השרות הוותיק שלנו, המכיר היטב את המערכות, מבין במהירות את מהות הבעיה ויודע לספק פתרונות מדויקים, איכותיים ויעילים לאורך זמן. התיקון הוא מוחלט ומלא כך שאין עוד צורך לחזור אל האתר.

לשם ההבהרה: הטכנאים אינם מקבלים עמלות על החלפות חלקים.

שרות טכני

מחלקת השרות הטכני של "צח אורני" מעניקה שרות מקיף לכל מערכות השקילה הקיימות בשוק, החל ממשקלים קטנים דרך משטחי שקילה ועד למאזני גשר למשאיות.

 

את השרות מספק צוות טכני רחב, מקצועי ומיומן מאוד בטיפול במערכות שקילה דיגיטליות ומתקדמות. הטיפול ניתן במעבדה המשוכללת של "צח אורני" או באתר הלקוח בכל רחבי הארץ, על-פי הצורך.
אנו מתחייבים לזמן תגובה מהיר מרגע קבלת קריאה.

טכנולוגיות שקילה

תעשיית הידע ועולם ההיי טק מספקים כיום פתרונות טכנולוגיים מתוחכמים ומערכות מתקדמות לכל עולמות התעשייה והשירותים הטכנולוגיים, לעתים בהפעלה מרחוק וללא כל מגע יד אדם. 


טכנולוגיות השקילה המתקדמות של "צח אורני" מאפשרות שליטה מיטבית על התוצרת הנכנסת והיוצאת ומביאה לחיסכון כלכלי ניכר ומניעת פחת. מגוון נרחב של לקוחות בכל רחבי הארץ כבר אימצו את פתרונות השקילה שלנו בהצלחה רבה ובשביעות רצון ניכרת.

מאזניים

חברת "צח אורני" מייצרת ומשווקת כבר עשרות שנים מגוון רחב של מערכות שקילה מתקדמות לענפי התעשייה והמשק השונים.

 

באמצעות מנגנוני שליטה ובקרה ברמה הגבוהה ביותר, מערכות השקילה שלנו מקנות ללקוחותינו שקיפות מלאה ומייצרות חסכון כספי רב.

צור קשר

חייג עכשיו:

טל‘ 09-7488548 | נייד: 050-4449960
פקס: 09-7487610 | דוא"ל: info@zah-orni.co.il
אזה”ת נורדיה 4295400
כתובת למכתבים: 
ת.ד. 13740 נתניה, 4213803

השכרת מאזניים, שירות לכל סוגי המאזניים.
מבדקת שירות מס׳ 13 באישור התמ״ת.

(L)9001-2015-H (3).jpg

צח אורני בע“מ
מאזני גשר, מאזני בור, מאזני סילו, מאזני יונקים, מאזני דלפק, משטחי שקילה, מאזני בקר וצאן, מאזני מעבדה, פתרונות שקילה לתעשיה, ראשי שקילה.

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
t2