פרופיל החברה

"צח אורני" היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות שקילה כבר יותר מ-30 שנה וחולשת על נתח שוק של כ-60% מכלל מאזני הגשר בארץ. החברה מתמחה ביצור, התאמה והטמעה של מוצרי שקילה שונים ומגוונים למבחר לקוחות בדגש על שקילת HEAVY DUTY.

חברת "צח אורני" מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות שקילה מתקדמים ובהם: השכרה ומכירה של מאזני גשר לשקילת משאיות, תוכנות לשליטה על מאזני גשר עם אפשרות לשליטה מרחוק, מאזני בקר ושקילת בע"ח, שקילת מכלים ועוד. החברה מעניקה גם חוות דעת מקצועיות בדבר הפרשי משקל ועומס יתר.

בעשור החולף הייתה החברה מעורבת בכמה ממיזמי התשתיות הגדולים בארץ ובהם: נמל חיפה, נמל אשדוד, מיזם הרכבת הקלה ועוד. לחברה מערך שירות בפריסה נרחבת בכל רחבי הארץ לרבות באיו"ש ובירדן.

ב"צח אורני" מנחים ומלווים את הלקוח לכל אורך התהליך ויודעים להתאים לו את פתרון השקילה המתאים לו ולנהל אחר-כך את התהליך ההקמה כולו משלב התכנון והייעוץ ההנדסי, דרך בניית המאזניים ועד להתקנה הסופית באתר הלקוח. לאחר ההתקנה צוות המומחים של החברה מסייע לצוות ההפעלה המקומי בהטמעת מערכות השקילה ותפעולן.

תוכנות השקילה המתקדמות המוטמעות במוצרי החברה כוללות ממשק משתמש ידידותי וקל לתפעול. הן מאפשרות שקילה מדויקת ואפשר להפיק בעזרתן דו"חות שקילה אוטומטיים. בשל ניסיונה הרב וצוות המתכננים המקצועי שלה, חברת "צח אורני" יודעת לספק מענה מותאם אישית גם ללקוחות אשר צריכים פתרונות תוכנה ייעודיים לבית העסק שלהם.

לחברת "צח אורני" נבחרת לקוחות משובחת הכוללת כמה מהגופים והארגונים הגדולים מתחומי התעשייה, החקלאות, התשתיות, הבניין, המגזר הציבורי ועוד.  החברה מהווה ספק פתרונות שקילה רשמי של משרד הביטחון ונותנת שירות למשקלים המותקנים בצה"ל. לקוחות מרכזיים נוספים: חברת החשמל, כי"ל, שיכון ובינוי, נמלי ישראל, רכבת ישראל, אמבר ומילועוף וכן ענקיות הספקים בתחום הבנייה רדימיקס והנסון.

משרדי ההנהלה של "צח אורני" נמצאים בנורדיה ומפעל הייצור ממוקם במודיעין עלית. החברה מעסיקה כ-25 עובדים במטה החברה ובמפעל הייצור.

חברת "צח אורני" פועלת בפריסה ארצית ומספקת מענה טלפוני ללקוחותיה 24 שעות ביממה. השירות ניתן באמצעות מערך שירות גדול, מקצועי ומיומן. במקרה של תקלה החברה מתחייבת לשלוח במהירות טכנאי לאתר הלקוח. 

 

אודות מנכ"ל החברה:


עוד מנעוריו עבד צח אורני עם מוצרי שקילה כטכנאי בחברה שאותה הקים אביו. לאחר שהפך לעצמאי בתחום זה, הקים את החברה הנושאת את שמו והפך אותה למה שהיא כיום: חברת השקילה הבולטת בישראל, החולשת על-פני נתח שוק של 60% מכלל מאזני הגשר בישראל.

"בתחום השקילה, הדבר החשוב ביותר הוא אמינות. לכן לקוחות רבים כל-כך בוחרים בנו", אומר צח. "הם יודעים שפתרונות השקילה שלנו יספקו להם מענה אמין וברמת דיוק מרבית לאורך השנים. היכולת הזאת מסייעת ללקוח לבצע את עבודתו ביעילות גבוהה במיוחד", הוא מוסיף.

צח אורני הוא אחד המומחים הבכירים ביותר בישראל בתחומי השקילה ועומסי יתר. בשל המוניטין הרבים שצבר הוא משמש בנושאים אלה עד מומחה בבתי המשפט.

IMG_1310 (1)
IMG_9822
WhatsApp Image 2019-06-05 at 07.51.35
מאזני גשר עילי 2
משקל גשר עילי