שירות טכני

תמיכה טכנית

החברה מספקת תמיכה טכנית ללקוחות החברה, פתרון תקלות ואבחון התקלה כדי להגיע לפתרונה בצורה מהירה ויעילה.

מעבדה

מעבדת "צח אורני" מבצעת תיקון ראשי שקילה ומאזניים אלקטרוניים, יצור והתאמה של ראשי שקילה ייחודיים, תיקון, שיפוץ ושדרוג ראשי שקילה וכן ניהול מלאי ואספקה של חלקי חילוף ומוצרים נלווים.

חלקי חילוף

חברת "צח אורני" מספקת מגוון חלקי חילוף לכל סוגי המאזניים המיוצרים ומיובאים לארץ, ובפרט למאזניים שמייצרת החברה עצמה. חלקי החילוף שהחברה משווקת הם בעלי תקן שקילה OIML ומיוצרים בחברות המובילות בעולם.

הובלה והעברת משקלים

החברה מבצעת פירוק מקצועי, העברה, הרכבה וכיול של כל סוגי המאזניים מכל היצרנים הקיימים בשוק בשימת דגש על מיקום השטח והתאמת התשתיות לצורכי הלקוח.

לפי הצורך החברה מספקת גם שרותי מנוף והובלה לצורך שינוע מאזני הגשר בהתאמת המנוף לדרישות העבודה, בצירוף כל האישורים והביטוחים הנדרשים.

כיול למשקלים

לחברת "צח אורני" אישור של משרד הכלכלה כמבדקת שרות מס' 13. החברה מעניקה שרותי כיול לכל צרכי המאזניים. כל בדיקת מאזניים מלווה בדו"ח בדיקה מפורט. את הכיול מבצעים טכנאים מנוסים של החברה. לכל כיול מתלווה מדבקת אישור תקנית. כיול המשקלים משמש הן לצורכי בקרה פנימית והן לצורכי בקרה חיצונית הנדרשים כדי לקבל אישורי ISO.

שרות תיקונים

מדיניות החברה היא כי טכנאי החברה יתקנו את כל התקלות המאפשרות תיקון כבר באתר הלקוח וללא צורך בפירוק המערכת. רק במקרים שבהם אין יכולת לתקן את התקלה במקום, יעבירו הטכנאים את הציוד האפשרי למעבדת החברה להמשך תיקון.

טכנאי החברה בעלי הכשרה ייעודית וניסיון רב שנים בטיפול, תיקון וכיול מערכות שקילה דיגיטליות.

חייג עכשיו:

טל‘ 09-7488548 | נייד: 050-4449960
פקס: 09-7487610 | דוא"ל: info@zah-orni.co.il
אזה”ת נורדיה 4295400
כתובת למכתבים: 
ת.ד. 13740 נתניה, 4213803

השכרת מאזניים, שירות לכל סוגי המאזניים.
מבדקת שירות מס׳ 13 באישור התמ״ת.

(L)9001-2015-H (3).jpg

צח אורני בע“מ
מאזני גשר, מאזני בור, מאזני סילו, מאזני יונקים, מאזני דלפק, משטחי שקילה, מאזני בקר וצאן, מאזני מעבדה, פתרונות שקילה לתעשיה, ראשי שקילה.

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram